Септемвриска понуда во Каламици, Ситониа (15.09-30.09.2023)! До 58% попуст на ноќевање со појадок во сместување по избор во Hotel Palladium Sithonia 4*

Цена од

1736 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

4154 ден.

Попуст

58%

Заштеда

2418 ден.

Добивате

Понудата е по лице за ноќевање со појадок во сместување по избор

Опции на понудата:

BB ноќевање во Double Room со поглед на базен (капацитет за две лица) 4,154 ден. (67 еур)
2,170 ден. (35 еур)
BB ноќевање во Triple Room со поглед на базен (капацитет за три лица) 4,092 ден. (66 еур)
1,860 ден. (30 еур)
BB ноќевање во Suite Room со поглед на базен (капацитет за 4 лица) 4,092 ден. (66 еур)
1,736 ден. (28 еур)

*Потребно е да престојувате минимум 3 ноќевања

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.09.2023 до 30.09.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email  [email protected] или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Сите доплати се прават директно во хотелот
 • Потребно е да престојувате минимум 3 ноќевања
 • Во Double Room може да се додаде креветче за бебе без доплата
 • Ваучерот е валиден при максимална искористеност на редовните кревети
 • Туристичката такса се доплаќа 3 евра од ноќевање
 • За деца до 2.99 години сместувањето е бесплатно
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не можат да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.