Доживејте ја Струга (Јуни)! 15% попуст на ноќевање со појадок во Хотел Дрим 4* во вредност од 2480 ден. по цена од 2100 ден.

Цена

2100 ден.

Вредност

2480 ден.

Попуст

15%

Заштеда

380 ден.

Добивате

Ноќевање со појадок за едно лице

Услови

 • Купонот може да се искористи од 16.05.2023 до 01.07.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон 070347269 или 046785800
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани

Доплати (директно во хотелот):

 • За деца 0-6 год (без посебен кревет или во детско креветче) во двокреветна соба со 2 возрасни е бесплатно
 • За деца од 6 до 12 години на дополнителен кревет во една трокреветна соба со 2 возрасни 50% попуст

Опис

Собите во Хотел Дрим располагаат со:

 • LCD телевизор и кабелска телевизија, клима; интернет пристап
 • Телефон, фен / мини бар
 • Балкон со Lake View (освен 23 соби на горниот кат)
 • Дневна соба, кујна (само апартмани) и џакузи (само апартмани)

Хотел Дрим искуството започнува во моментот кога ќе пристигнете низ вратата на хотелот и го откриете нашиот свет. Одразувајќи ја енергичната и препознатлива околина, уникатните вкусови на Струга се вградени во ѕидовите на Хотел Дрим, со што патувањето во овој град е повеќе од едноставна посета. Тоа ќе биде Вашето персонално искуство, овозможувајќи ви да пристигнете како турист и си заминете како да сте биле тука со години. И ако навистина сакате да одите на "локален" начин, зошто да не ја одберете нашата понуда од возење со еден од нашите велосипеди и разгледате наоколу? Хотел Дрим ги комбинира врвно професионалниот со личниот пристап, овозможувајќи внимателна и некомплицирана услуга. Уживајте во срцето на хотелот и релаксирајте се со кафе или чаша вино во Лоби барот или искусете возбудлива кулинарска вечер во еден од нашите ресторани. За бизнис и социјални настани, Хотел Дрим нуди 7 сали за состаноци, со најразличен капацитет.

Пријателски направените декори во собите со нивната пространа и пријатна атмосфера се дизајнирани за да одговарат на сечиј вкус. Топлото чувство во нашите соби, со удобни легла и оплеменети со бројни погодности, се на висина на задачата за ова прекрасно искуство. Самиот престој во Хотел Дрим ќе Ви даде незаменливи искуства, при избор од различни соби - од стандард соби, супериор или делукс, и до пространи семејни апартмани. Секоја соба има свој сопствен уникатен стил и карактер, и многу малку од собите се исти. Сите 200 соби се внимателно дизајнирани за да вклучат удобност и стил имајќи предвид дека нашите гости може да биде тука за бизнис или задоволство. Внатрешноста е умно дизајниран, имајќи ги во предвид дури и најмалите детали за да се обезбеди максимално уживање. Ќе најдете најдобар квалитет на постелнина и крпи, удобен мебел, модерни алатки со различни опции, така што ќе можете да си создадете атмосфера по Ваша желба.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.