Дестинација Македонија! Место за одмор и релаксација во Охрид (Септември)! До 40% попуст на ноќевање со појадок за број на лица по избор + користење на базен во Villa Forest

Цена од

2990 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

5000 ден.

Попуст

40%

Заштеда

2010 ден.
 • ул. Климент Охридски бб - Пештани, Охрид

  Одведи ме таму

  070 306 177

  [email protected]

Добивате

Ноќевање со појадок за број на лица по избор + користење на базен во Villa Forest

Опции на понудата:

BB Ноќевање за 2 возрасни лица 5,000 ден. (81 еур)
2,990 ден. (48 еур)
BB Ноќевање за 2 возрасни + 2 деца 7,600 ден. (123 еур)
4,600 ден. (74 еур)

*Потребно е да престојувате минимум две ноќевања

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.09.2023 до 30.09.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Потребно е да престојувате минимум две ноќевања
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

Уникатна нова вила со одлична местоположба. Пештани е локација која патувачите ја бараат поради фактот што од едната страна е опколено со извивната планина, а од предната е езерото. Вилата е опколена со зеленило, таинствено дворче и одлична приватност на гостите, а покрај природата, Villa Forest ви нуди прекрасен поглед кон Охридското езеро. Вилата е комплетно нова со модерен ентериер и пријатен амбиент, а сите соби располагаат со мини бар, тв и wi-fi.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.