Луксузно уживање во Златибор (Септември)! 20% попуст на ноќевање со појадок за две лица во Modern или Contemporary апартман + користење на СПА во 21st Century Zlatibor Residence, Spa & Wellness by Adora во вредност од 5394 ден. по цена од 4340 ден.

Цена

4340 ден.

Вредност

5394 ден.

Попуст

20%

Заштеда

1054 ден.

Преостанато време

 • Krfska 14, Belgrade, Serbia

  Одведи ме таму

  +381 60 3020 372

  [email protected]

Добивате

Едно ноќевање со појадок за две лица во Modern или Contemporary апартман + користење на СПА

 • Ноќевање во Modern или Contemporary апартман, со појадок во ресторан Gatsby.
 • Обезбеден термин во СПА центарот, за комплетно доживување и уживање со сите членови на семејството-пливајте во затворен базен со солена вода, уживајте во хидромасажна када, финска сауна, амам, тушеви.

Бонус додатоци:

 • 20 % попуст во ресторан Gatsby за целото семејство
 • Бесплатно користење на Play Station игротека и детско игралиште на отворено
 • Бесплатно користење на теретана


*Потребно е да престојувате минимум две ноќевања

Услови

 • Купонот може да се искористи од 12.09.2023 до 30.09.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пакетот е предвиден за две возрасни лице
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа.
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • За деца  0-5,99 год. е бесплатно
 • За деца од 6-11,99 год. се доплаќа 20 евра
 • За деца над 12 год. се доплаќа 40 евра
 • Доплатите се прават во хотелот на рецепција
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Цената не вклучува такса за престој
 • Потребно е да престојувате минимум две ноќевања
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

За компанијата

21st Century Zlatibor Residence, Spa & Wellness by Adora“ на своите гости им нуди 107 модерно опремени апартмани кои се гаранција за луксуз и релаксација.

Сместувачки Капацитети

Комплетниот концепт е дизајниран според принципот на кондо апарт-хотел кој комбинира сместување во удобни, модерно опремени апартмани и хотелски капацитети и услуги што ги нудат конвенционалните хотели на пазарот, како што се ресторан, Спа центар со базен, теретана, детска игротека, дваесет и четиричасовна рецепција, паркинг, гаража, брзи лифтови, модерно дизајнирано лоби, летна бавча и други додатоци кои ја прават нашата понуда единствена на пазарот во Залтибор.

Комплексот содржи 107 апартмани со површина од 34 м2 до 105 м2, поточно 9 двособни апартмани со капацитет до пет лица (тројца возрасни и две деца до 12 години), 94 еднособни апартмани со капацитет до 4 лица, како и 4 пентхаус апартмани со капацитет од 2 до 8 возрасни лица, кои можат да се сместат во најголемиот и најлуксузниот пентхаус „Торник“.

Сите апартмани во комплексот се луксузно опремени и имаат сопствена тераса и бања, додека пентхаус апартманите дополнително се збогатени со луксузни содржини како природен камин, хидромасажна када, уникатен и дизајнерски мебел.
 

Boutique дел 

Сите капацитети што им се достапни на гостите се специјално дизајнирани и интегрирани во амбиенталната целина, со цел престојот во објектот да биде уникатно и незаборавно искуство. Со сигурност можеме да кажеме дека успеавме да ги собереме некои од најпознатите имиња од регионот кога станува збор за дизајнот и дизајнот на ентериер. Убедени сме дека создадовме десетици точки во зградата кои ќе станат своевидна „селфи зона“.

Ресторанот Gatsby, место за уживање, кое зрачи со хедонизам, инспириран од 20-тите и 30-тите години на минатиот век, романот на Фицџералд, Големиот Gatsby и преработка на истоимениот филм, е простор со акцент на удобноста што зрачи целиот амбиент, чиј дизајн го потпишува студиото „Unique Architectural Design“. За украсување на фоајето и дворот со детска игротека се погрижи македонското студио „Завар“, додека необичните уметнички дела кои го обоија Спа центарот ги потпишува локалниот уметник Андреј Јосифовски - пијанист.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.