1 ја следи оваа компанија


Подновете се со модерни очила! Купон од 99 ден. со кој добивате до 60% попуст на диоптриски очила и очила за сонце од премиум брендови во ББ Оптика Outlet

Цена

99 ден.

Купени: 26

 • 16та Македонска Бригада бр.2 влез 3 локал 4, Автокоманда, Скопје

  Одведи ме таму

  078348311

  optikaoutletbb@gmail.com

Добивате

Купон од 99 ден. со кој добивате до 60% попуст на диоптриски очила и очила за сонце од премиум брендови:

 • 60% попуст на Miu Miu
 • 50% попуст на Alain Mikli, Bvlgari, Chanel, Dolce&Gabanna, Oliver Peoples, Paul Smith, Versace 
 • 40% попуст на Valentino, Tiffany, Ray Ban, Prada, Persol, Oakley, Michael Kors
 • 30% попуст на Replay, Polo, Donna Karan, Emporio Armani, Burberry

*Во галеријата можете да видите само дел од широкиот асортиман 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.12.2019 до 10.02.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Еден купон важи за 1 производ
 • Плаќањето на производот со попуст се врши директно во оптиката
 • Поради ограничени количини на брендирани кутии, некои од очилата следуваат во обични (небрендирани) кутии

Опис

Во ББ Оптика Outlet можете да најдете очила - диоптриски и за сонце по најповолни цени. ББ Оптика е outlet кој нуди широк асортиман на очила од премиум брендови!

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "ББ Оптик Outlet"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

ББ Оптика Outlet нуди голем избор на диоптриски очила и очила за сонце по најповолни цени. ББ Оптика е outlet со најширок асортиман на очила од премиум брендови!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.