Јануари во Банско! 14% попуст на ноќевање со појадок + користење на СПА центарот во Park Hotel Bansko 4

Цена

1860 ден.

Вредност

2170 ден.

Попуст

14%

Заштеда

310 ден.

 • ulitsa "Ivan Belezhkov", Bansko, Bulgaria

  Одведи ме таму

  +359 878656300, +359 74 392 235, +359 74 392 237

  office@parkhotelbansko.com

Добивате

Понудата е по лице и вклучува

 • Едно ноќевање со појадок 
 • Користење на СПА ценатрот
 • Транспорт од хотелот до ски лифтот
 • Бесплатен интерент

Услови

 • Купонот може да се искористи од 15.01.2020 до 31.01.2020
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон.
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа.
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Превозот не е вклучен во понудата.
 • 3то возрасно лице доплаќа 70% од цената
 • Дете до 12 год. е сместено бесплатно
 • За семејстево со две деца за прво дете е бесплтано а за второ дете се доплаќа 50% од цената
 • Доколку не го искористите купонот во рамките на периодот истиот пропаѓа и средствата не можат да се рефундираат

Опис

Реновиран во 2019, хотелот ги отвори своите врати за гостите за сезоната 2019-2020та.

The six-storey building offers a magnificent combination of stone, wood in dark tones and honey, and its unique style creates a sense of warmth and coziness. Highly qualified staff takes care of the comfort and good mood of the visitors. All accommodations at this elegant hotel are well-appointed and feature wooden flooring, air conditioning, a seating area with a sofa, and a TV with satellite channels. The hotel provides underground parking for 35 cars and free shuttle service to the ski lift. The spa includes a sauna, steam room and hot tub for free use by guests. Free ski storage is available on site. The restaurant of Park Hotel Bansko serves dishes and specialties from Bulgarian and international cuisine

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.