Уживајте во Охрид (18.11-20.12.2022)! 51% попуст на ноќевање со појадок за 2 лица во Villa Mystic во вредност од 4100 ден. по цена од 1990 ден.

Цена

1990 ден.

Вредност

4100 ден.

Попуст

51%

Заштеда

2110 ден.

Купени: 2

 • Хаџи Мустафа 20, Охрид

  Одведи ме таму

  070207752, 071359632

  [email protected]

Добивате

Ноќевање со појадок за 2 лица во Villa Mystic

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања 

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.11.2022 до 20.12.2022
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е предходна резервација
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања 
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.