Дестинација Македонија! Релакс уживање во Охрид (Септември-Октомври)! Промотивна цена на ноќевање со појадок, или појадок и вечера за двајца + користење базен во Aqualina Hotel****

img

Цена од

4588 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Преостанато време

Купени: 8

 • Св. Стефан бб

  Одведи ме таму

  046 200 047

  [email protected]

Добивате

Ноќевање по избор за двајца

Опции на понудата:

BB ноќевање за две лица 4,588 ден. (74 еур)
HB ноќевање за две лица 6,014 ден. (97 еур)

Во понудата е вклучено и користење на надворешен базен и фитнес центар

Услови

 • Купонот може да се искористи од 22.07.2023 до 31.10.2023
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон
 • Предрезервацијата, пред купување на купонот трае неколку часа
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата
 • Сите доплати се прават директно во хотелот
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани
 • За дете до 5,99 години сместувањето е бесплатно
 • За дете од 6 до 11,99 години на дополнителeн кревет се доплаќа 50% од цената по лице
 • За деца над 11 години се плаќа целосната сума
 • Доколку не го искористите купонот до истекот на рокот, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • Сместувањето во собите е по 14:00 часот, напуштањето на собите е до 12:00 часот
 • Задолжителна доплата од 40 ден. по лице директно во сместувањето

За компанијата

Хотел Аквалина во својот сместувачки капацитет располага со вкупно 84 соби од кои , 1 Апартман со сауна, 6 соби со сауна и француски лежај ,7 соби со џакузи и француски лежај, 64 двокреветни соби, 6 трокреветни соби.

Сите соби се опремени со ЛЦД ТВ , кабловска телевизија, телефон, WI-FI , купатило, фрижидер,услуга во соба. Исто така располагаме со сопствен паркинг кој е бесплатен за нашите гости.

Хотел Аквалина располага со соптвена плажа. Во склоп на плажата работи и бар со капацитет од 100 седишта каде во секое време на денот може да се освежите со алкохолни и безалкохолни пијалоци со звуците на тивка и пријатна музика. Плажата е опремена со лежалки и чадори за сонце.

Плажата во летниот период е комплетно покриена со професионални спасувачи на вода.

Хотел Аквалина располага со сопствен ресторан со околу 220 седишта погоден за фамилијарни веселби ,крштевки,родендени и свадби.Во склоп на хотелот работи и летна тераса која Ви овозможува прекрасен поглед кон езерските бистри води.Врвните специјалитети на нашата кујна ке ви овозможат еден пријатен и незаборавен одмор.

Хотел Аквалина располага со 2 спортски терени комбиниран за мал фудбал, кошарка, ракомет, тенис, одбојка,1 терен за голем фудбал.

Терените ги задоволуваат потребите за одрзување на секакви спортски приредби,а особено идеални за припреми на спортски екипи.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.