Пролетно уживање во Разлог (Јуни)! До 35% попуст на ноќевањe со појадок или појадок и вечера во сместување по избор + користење на СПА центар во Redenka Holiday Club

Цена од

1426 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1674 ден.

Попуст

15%

Заштеда

248 ден.
 • Redenka Holiday Club, Razlog, Bulgaria

  Одведи ме таму

  +359 747 81517; +359888722779; +359887766656;

  re[email protected]

Добивате

Понудата е по лице за ноќевање со појадок или појадок и вечера во сместување по избор 

Опции на понудата:

BB ноќевање во студио за едно лице (капацитет: 2 лица) 1,674 ден. (27 еур)
1,426 ден. (23 еур)
HB ноќевање во студио за едно лице (капацитет: 2 лица) 2,294 ден. (37 еур)
1,922 ден. (31 еур)
BB ноќевање во апартман со една спална за едно лице (капацитет: 2 лица или 2+1) 2,360 ден. (38 еур)
1,922 ден. (31 еур)
HB ноќевање во апартман со една спална за едно лице (капацитет: 2 лица или 2+1) 2,989 ден. (48 еур)
2,418 ден. (39 еур)
HB ноќевање во апартман со две спални за едно лице (капацитет: 4 лица) 3,357 ден. (54 еур)
2,170 ден. (35 еур)
BB ноќевање во апартман со две спални за едно лице (капацитет: 4 лица) 2,517 ден. (41 еур)
1,674 ден. (27 еур)
BB ноќевање во вила со две спални за едно лице (капацитет: 4 лица) 2,203 ден. (36 еур)
1,736 ден. (28 еур)
HB ноќевање во вила со две спални за едно лице (капацитет: 4 лица) 2,832 ден. (46 еур)
2,232 ден. (36 еур)
BB ноќевање во вила со три спални за едно лице (капацитет: 6 лица) 2,232 ден. (36 еур)
1,612 ден. (26 еур)
HB ноќевање во вила со три спални за едно лице (капацитет: 4 лица) 2,852 ден. (46 еур)
2,108 ден. (34 еур)

Во понудата е вклучено:

 • користење на внатрешен базен со минерална вода, сауна, парна бања, џакузи и фитнес центар
 • користење на отворено и затворешно детско игралиште
 • бесплатен паркинг на отворено
 • бесплатно Wi-Fi
 • туристичка такса и данок

*Понудата важи за сместување со исполнување на максималниот капацитет на собата

*Понудата не важи за Велигден од 14.04 до 17.04.2023

*Понудата не важи за сместување во студио од од 24.03 до 25.03.2023; oд 30.03 до 31.03.2023; од 10.04 до 11.04.2023 и од 14.04 до 16.04.2023

*Понудата не важи за сместување во апартман со една спална од 24.03 до 25.03.2023 и од 09.04 до 10.04.2023

*Понудата не важи за сместување во вила со две спални од24.03 до 25.03.2023

*Понудата не важи за сместување од 21.04 до 22.04.202

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.03.2023 до 30.06.2023
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате за слободни места во хотелот и да направите предрезервација на телефон или е-маил
 • По купување на купонот потребно е да го испратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја потврдите уплатата и да ја комплетирате резервацијата
 • Понудата важи за сместување со исполнување на максималниот капацитет на собата
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Понудата не важи за датумите кои се наведени во делот Добивате! 
 • Понудата не важи за Велигден 
 • Во текот на вечерата пијалоци не се вклучени во цената
 • Забрането е внесување на домашни миленици во рестораните и во СПА центарот.
 • Максималниот капацитет на студиото е 2 лица додека на апатманот со една спална е 2 лица или 2 + 1 дете до 12 години
 • Максималниот капацитет на апартманот со две спални е 4 лица
 • Максималниот капацитет на вила со две спални е 4 лица
 • Максималниот капацитет на вила со три спални е 6 лица
 • Доколку престојувате 6 ноќевања седмото ноќевање е бесплатно
 • Доколку не го искористите купонот се следат општите услови за патување
 • Откако зделката е завршена, рокот е поминат или резервацијата е направена средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Доплати (директно во хотелот):

 • За деца од 0 до 5.99 год сместувањето е бесплатно
 • За деца од 6 до 11.99 год сместени на дополнителен кревет се доплаќа 13 € за BB а 18 € за HB ноќевање
 • За дете над 12 години или трето возрасно лице се доплаќа 21 € за BB а 26 € за HB ноќевање

Опис

Redenka Palace е хотел кој располага со 87 соби и апартмани за сместување. Секој од нив е опремен според највисоки стандарди и истите вклучуваат целосно опремени кујни со сите потребни апарати. Комплексот располага со 24-часовна рецепција со лоби, внатрешен минерален базен, парна бања, џакузи и фитнес центар. За дополнителна забава и релаксација, хотелот располага со тениско игралиште, терени за одбојка и кошарка, детско игралиште и пејсажни градини.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.