Празничен мини одмор во Сончев Брег, Бугарија (23.08 - 01.09.2019)! 12% попуст на 4 ноќевања со појадок + вклучен превоз во Hotel Beatris 3* или Hotel Kokiche 3* за термин по избор од ТА Бисер Пром во вредност од 7500 ден. по цена од 6590 ден.

Цена од

6590 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

7500 ден.

Попуст

12%

Заштеда

910 ден.
 • Кеј-13 Ноември б.б Скопје - Кај Дрво Декор

  Одведи ме таму

  02 322 86 03, 02 322 63 80

  biserprom@t-home.mk, biserprom.mk@gmail.com

Добивате

Понудата е по лице за 4 ноќевања со појадок + вклучен превоз во Hotel Beatris 3* или Hotel Kokiche 3*, Бугарија за термин по избор

Опции на понудата:

4 BB ноќевањa во Hotel Beatris 3* (23.08-28.08.2019) 7,500 ден. (121 еур)
6,590 ден. (106 еур)
4 BB ноќевањa во Hotel Beatris 3* (27.08-01.09.2019) 7,500 ден. (121 еур)
6,590 ден. (106 еур)
4 BB ноќевањa во Hotel Kokiche 3* (23.08-28.08.2019) 7,500 ден. (121 еур)
6,590 ден. (106 еур)
4 BB ноќевањa во Hotel Kokiche 3* (27.08-01.09.2019) 7,500 ден. (121 еур)
6,590 ден. (106 еур)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.08.2019 до 01.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето
 • Пред да го купите ваучерот телефонски направете резервација во агенцијата.
 • По купувањето на купонот задолжително посетете ја агенцијата Бисер Пром за  да потпишете договор за патувањето.
 • За закуп на соба потребно е да купите мин. 2 купони, односно престој на 2 лица.
 • Тргнувањето е во 21 часот пред Дрво Декор на 23.08 или 27.08.2019
 • Враќање во 13:00 часот по македонско време пред хотелот на 28.08 или 01.09.2019
 • Важат општите услови на СКТМ и ТА Бисер Пром.
 • Доплати за Hotel Beatris 3*:
 • Едно дете до 12 години - бесплатно, плаќа само превоз 1860 денари повратен билет, две деца до 12 години - се наплаќа како за 3 возрасни лица.
 • Доплата за туристичка такса  во хотел Беатрис - 2 евра од ден - на рецепција
 • Доплати за Hotel Kokiche 3*:
 • Едно дете до 12 години - бесплатно, плаќа само превоз 1860 денари повратен билет, две деца до 12 години - се наплаќа како за 3 возрасни лица.
 • Доплата за туристичка такса  во хотел Кокиче - 5 евра за целокупниот престој - во агенцијата
 • Напомена: Доколку ваучерот не се искористи во предвидениот рок истиот ја губи важноста и средствата не може да бидат рефундирани

Опис

Сончев Брег е најголемиот и најпознатиот туристички комплекс. Препознатлив е по својата 8 км долга песочна плажа, незаборавната забава во многубројните ресторани, кафулиња, барови и дискотеки кои работат до раните утрински часови, шопинг продавници и трговски центри, забавни паркови за најмладите. Едноставно, место за сите генерации.

Во цената за Hotel Beatris 3* и Hotel Kokiche 3* e вклучено:

 • Хотелот располага со ресторан, лоби бар, рецепција, базен со лежалки и чадори, Wi-Fi .
 • Во склоп на хотелот има, студиа и апартмани, луксузно опремени со ТВ со кабелска, ладилник, клима, тоалет, балкон.
 • Појадокот е на база шведска маса

Хотелот Кокиче се наоѓа на 6 минути пешачење од плажа, на само 450 метри од локалната плажа. Сите соби и студија содржат балкон и приклучена кабловска телевизија. Сместувањата имаат приватна бања со туш или када и тоалети. Во хотелот Кокиче има супермаркет и фризер. Бесплатен паркинг за гостите.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.