До 51% попуст на парафин на раце, класичен третман на лице, освежителен третман, класичен маникир, масажа на стапала, микродермоабразија или пакет за слабеење по избор во Beautela - Art of Beauty

Цена од

120 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

200 ден.

Попуст

40%

Заштеда

80 ден.

Купени: 3

 • Сава Ковачевиќ бр.1 , Кисела Вода, Скопје (во портокаловата зграда, до зградата на Адора Flatiron)

  Одведи ме таму

  02 316 1440

  beautela@t.mk

Добивате

Опции на понудата:

Парафин на раце 200 ден. 120 ден.
Класичен третман на лице 1,000 ден. 490 ден.
Освежителен третман 1,000 ден. 490 ден.
Микродермоабразија 1,500 ден. 790 ден.
Класичен маникир со обичен лак 450 ден. 250 ден.
Масажа на стапала (30 минути) 500 ден. 250 ден.
Пакет за слабеење: 2 кавитации, 2 антицелулитни и 2 пресо терапии 6,000 ден. 2,999 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 28.08.2019 до 30.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Кога сакате време за себе, краток одмор за душата и телото, можност да соберете нова сила, во близина на центарот на градот Ве чека оаза на мир и убавина. На едно место може да уживате во се што Ви е потребно за да изгледате убаво и да се чувствувате добро.

Дозволете Вашата убавина да биде наша грижа!

Услуги кои ги нуди салонот:

 • Третмани на лице (третман за хидратација, третман за регенерација, antiaging третмани, апаративни третмани)
 • Целосна нега на раце и нозе
 • Депилација
 • Фризерски услуги
 • Масажи
 • Третмани за тело (слабеење и обликување)
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.