Подмладете се! 60% попуст на лед маска во козметичкиот салон Beautela Royal Fit во вредност од 500 ден. по цена од 199 ден.

Цена

199 ден.

Вредност

500 ден.

Попуст

60%

Заштеда

301 ден.

Добивате

Еден третман со лед маска 
*Времетраење: 20 мин.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 10.10.2023 до 25.12.2023
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е предходна резервација 
  • Понудата е наменета за жени
  • За повеќе повеќе третмани, потребно е да се купат одреден број на купони
  • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или поднесете барање за поврат откако е завршена понудата, средствата за истиот не може да бидат рефундирани

Опис

ЛЕД маската е најновиот третман достапен во Македонија. Представува лекување со LED-терапија со 7 различни бои кои ја регенераат кожата, ги намалуваат акните, брчки, зголемени пори, помага со пигментација, мрсна кожа. Поднесените диоди нуда потполно безбеден и безболен третман.

ШТО ПРЕТСТАВУВА И КАКО СЕ ОДВИВА ТРЕТМАНОТ?
Поднесените диоди нудат потполно природен безболен и безбеден третман.
Постапката е прилично едноставна: маската се става на лицето и испушта зраци на светлина од различни фреквенции, менувајќи ја бојата на светлината притоа секое светло си има своја намена.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.