57% попуст на депилација на нозе + интима од козметички салон Beauty Centar Stef во вредност од 700 ден. по цена од 299 ден.

РАСПРОДАДЕНО

57% попуст на депилација на нозе + интима од козметички салон Beauty Centar Stef во вредност од 700 ден. по цена од 299 ден.

Цена

299 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

700 ден.

Попуст

57%

Заштеда

401 ден.

Купени : 18

 • Ул. Пандил Шишков бр.2/1-17

 • 078 209 492; 078 227 270

 • urbanbeautyskopje@gmail.com

 • Работно Време:

  Вто-Пет: 12:00 - 19:00 Саб-Нед: 11:00 - 17:00

Добивате

Депилација на нозе + интима

*Нозете се депилираат со ладен восок, додека интимата со топол восок

*Салонот Beauty Center Stef е поранешен салон Urban Beauty Groups


Услови

 • Купонот може да се искористи од 21.10.2018 до 05.12.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е предходна резервација
 • Доколку не го посетите салонот во закажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • Салонот Beauty Centar Stef е поранешен салон Urban Beauty Groups

Опис

Повелете во новата локација на салон кој постои од јули 2013 година, Urban Beauty Groups сега со ново име Beauty Centar Stef. Од самите почетоци постојано се во чекор со најновите иновации и трендови во козметологијата, применувајќи ја најмодерната апаратура и третмани, секогаш трудејќи се бескомпромисно да пружат врвен квалитет на услугите, а сепак по пристапни цени.

Тимот е составен од млади мотивирани луѓе, професионалци во своите области, кои постојано ги надградуваат своите знаења и вештини, а со цел да обезбедат првокласно искуство и грижа за вашата убавина во топла и релаксирачка атмосфера.

Тие практикуваат индивидуален пристап со секој клиент и секогаш се отворени за консултации како би ги задоволиле вашите потреби и очекувања. Не двоумете се да им пишете или да им се јавите!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ