57% попуст на хранлив третман на лице во козметички салон Beauty Centar Stef во вредност од 700 ден. по цена од 300 ден.

Вредност

700 ден.

Попуст

57%

Заштеда

400 ден.

Преостанато време

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени: 6

 • Ул. Пандил Шишков бр.2/1-17

  Одведи ме таму

  078 209 492; 078 227 270

  urbanbeautyskopje@gmail.com

Добивате

Хранлив третман на лице:

 • Чистење со пена
 • Тонизирање
 • Пилнг за отсранување на мртвите клетки
 • Вапазон збогатен со озон
 • Ултразвучен пилинг
 • Тоник за намалување на линиите
 • Активатор
 • Чоко маска Afrodita Professionale
 • Серум
 • Завршен крем
 • Серум за областа околу очите

*Салонот Beauty Center Stef е поранешен салон Urban Beauty Groups

Услови

 • Купонот може да се искористи од 02.05.2019 до 01.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е предходна резервација
 • Доколку не го посетите салонот во зажаниот термин, купонот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат
 • Салонот Beauty Center Stef е поранешен салон Urban Beauty Groups
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Ја смирува и ја полни кожата со високо вредни хранливи материи, ја подобрува влажноста на кожата и го намалува нејзиното стареење.
Се препорачува за сува, атрофирана и дехидрирана кожа.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.