До 68% попуст на шишање + третман на коса по избор во Beauty Corner

Цена од

290 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

900 ден.

Попуст

68%

Заштеда

610 ден.

Купени: 16

Добивате

Опции на понудата:

Шишање + фенирање + маска 900 ден. 290 ден.
Шишање + миење + третман за детоксикација 1,500 ден. 590 ден.
Шишање + миење + третман со матични клетки од арган 1,800 ден. 690 ден.

Услови

  • Купонот може да се искористи од 17.01.2020 до 16.02.2020
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Beauty Corner постои скоро 20 години, сега со нова локација во центарот на градот. Салонот е лиценциран за работа со познатиот бренд Alfaparf Milano и за здравјето на вашата коса ви нуди уникатни третмани за секој тип на коса. А за свечените моменти заблескајте со професионална шминка и фризура.  

Semi di Lino Sublime Detoxifying Mud - природна глина за длабинско чистење на сите типови коса. Нежно ја отстранува нечистотијата од сите надворешни загадувачи на скалпот и влакното, давајќи и комплетна ревитализација и сјај.
Совршен третман за пред било кој фризерски третман, бидејќи длабински ја прочистува косата од остатоците од сите претходни третмани и од сите надворешни влијанија, со што ја припрема истата за комплетно впивање на придобивките од секој нареден третман.  Прекрасно чувство на свежина и благосостојба.

Semi di Lino Cellula Madre е третман кој ја регенерира косата и дава оптимална влага и сјај.
Ампули кои содржат матични клетки од арган кои се обновуваат сами од себе и со тоа ја обновуваат косата.
Само со еден третман добивате до 4 пати поубава коса !  

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.