60% попуст на детокс третман во Фризерско-козметичко студио Beauty Face во вредност од 500 ден. по цена од 199 ден.

img

Цена

199 ден.

Вредност

500 ден.

Попуст

60%

Заштеда

301 ден.

Преостанато време

Купени: 2

Добивате

Детокс третман (времетраење: 30 мин.)

Услови

  • Купонот може да се искористи од 23.03.2020 до 31.07.2020
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација на термин
  • Салонот отвара на 05.05.2020

Опис

Детокс третманот се прави за ослободување од токсините во телото. Овој третман се одвива преку порите на стапалата и дланките и на овој начин се исфрлуваат отровите од организмот.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.