50% попуст на класичен третман на лице во Фризерско-козметичко студио Beauty Face во вредност од 600 ден. по цена од 299 ден.

Цена

299 ден.

Вредност

600 ден.

Попуст

50%

Заштеда

301 ден.

Купени: 2

Добивате

Класичен третман на лице

Услови

  • Купонот може да се искористи од 24.07.2019 до 31.08.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Задолжителна е претходна резервација на термин

Опис

Летно разубавување со професионалниот тим на Фризерско-козметичко студио "Beauty Face"!

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

irinaxx

Третманот е таква импровизација, што е навредливо да се нарекува третман за лице. Студиото нема никакви предуслови да биде козметичко студио за третмани, освен да прави депилации. Персоналот е приучен и импровизира во тоа што го прави. Не го почитуваат договореното време. Третманот не вреди ни за парите платени со попуст.

Член на Grouper од: 03-02-2011

sandra

Здраво Ирина, Ви благодариме за забелешката. Ве контактиравме на маил во однос на ситуацијата.

Член на Grouper од: 01-04-2019
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.