Остани здрав! Откриј ја тајната на убавината! До 35% попуст на природна козметика за лице и тело: скраб, путер, шампон, сапун или масло по избор од KABOSHON

img

Цена од

1360 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

2090 ден.

Попуст

35%

Заштеда

730 ден.

Купени: 1

 • Strumica, North Macedonia

  Одведи ме таму

  078 202 450

  [email protected]

Добивате

Опции на понудата:

Сапун за раце Orange & Vanilla (200ml) 990 ден. 690 ден.
Сапун за раце Mint (200ml) 990 ден. 690 ден.
Шампон за глава и тело Orange & Vanilla (200ml) 1,690 ден. 1,099 ден.
Шампон за глава и тело Mint (200ml) 1,690 ден. 1,099 ден.
Скраб за лице и тело (100gr) 2,090 ден. 1,360 ден.
Путер за тело Orange & Vanilla (100gr) 2,890 ден. 1,880 ден.
Путер за тело Mint (100gr) 2,890 ден. 1,880 ден.
Масло за лице Orange & Vanilla (100ml) 4,890 ден. 3,180 ден.

*Подетално за производите може да прочитате во делот ОПИС

Услови

 • Купонот може да се искористи од 14.03.2023 до 31.05.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите се достапни само со достава
 • За нарачка над 6000 ден. доставата е бесплатна, за нарачки до 6000 ден. потребна е доплата од 130 ден. за достава
 • За достава на производите потребно е да се испрати мејл на [email protected] со купон код, пин код, име, презиме, адреса за достава и телефон
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

Опис

Сапун за раце Orange & Vanilla
Сапунот за раце е направен за да ги обнови и хидрира рацете. Ладно цедените билни масла длабински ја негуваат кожата, правејќи ја еластична и мека. Редовната употреба ќе и даде на кожата нежен блескав сјај, што ќе ја елиминира потребата од користење дополнителни креми за нега. Сапунот е ослободен од сите видови хемикалии кои се исклучително штетни за кожата.

Сапун за раце Mint
Сапунот за раце е направен за да ги обнови и хидрира рацете. Ладно цедените билни масла длабински ја негуваат кожата, правејќи ја еластична и мека.
Редовната употреба ќе и даде на кожата нежен блескав сјај, што ќе ја елиминира потребата од користење дополнителни креми за нега.
Сапунот е ослободен од сите видови хемикалии кои се исклучително штетни за кожата.

Шампон за глава и тело Orange & Vanilla
Откријте ја тајната на дермапротективниот шампон 2 во 1 формула и гел за туширање за природна и ефикасна нега!
Направен е од специјално избрани состојки со неодолив мирис на портокал и ванила.
Органски формулиран без сапун и со физиолошки PH, нежно ја чисти кожата и ја зачувува природната рамнотежа на скалпот. Богатата формула со комплекс од растителни масла овозможува длабинско миење на косата и кожата притоа давајќи им виталност и еластичност. Богат со освежителни активни состојки, дава веднаш чувство на свежина и благосостојба. Наменет за тело, коса и лице.
Органски, вегански и без сулфати.

Шампон за глава и тело Мint
Откријте ја тајната на дермапротективниот шампон 2 во 1 формула и гел за туширање за природна и ефикасна нега!
Направено од специјално избрани состојки со неодолив мирис на ментол.
Органски формулиран без сапун и со физиолошки PH, нежно ја чисти кожата и ја зачувува природната рамнотежа на скалпот. Богатата формула со комплекс од растителни масла овозможува длабинско миење на косата и кожата притоа давајќи им виталност и еластичност. Богат со освежителни активни состојки, дава веднаш чувство на свежина и благосостојба.
Наменет е за тело, коса и лице. 
Органски, вегански и без сулфати.

Скраб за лице и тело со кафе и портокал
Овој скраб e наменет за отстранување на целулитот. Кафето е една од состојките кои може да помогнат за достигнување на оваа цел. Освен што помага во отстранување на целулит и стрии, кафето има и лековито дејство. Помага за проширување на крвните садови и со тоа го забрзува протокот на крв.
Овој скраб е најефективниот антицелулитен третман. 
Покрај бројните придобивки за телото, мешавината од природни состојки делува како пилинг за ефикасно отстранување на мртвите клетки од кожата со ефект на измазнување и затоа го прави најпогоден кога се работи за пилинг за лице. 

Путер за тело Orange & Vanilla
Маслото од јојоба е исполнето со витамини Е и Б кои и даваат младешки изглед на вашата кожа, додека комбинацијата од кокосово и арганово масло ја штити кожата од сите видови иритации. Да не го заборавиме шеа путерот кој ја хидрира и длабински ја храни вашата кожа за време на ниските температури.
Овој путер е погоден за сите типови кожа и првите резултати се видливи по само седум дена.

Путер за тело Mint
Маслото од јојоба е исполнето со витамини Е и Б кои и даваат младешки изглед на вашата кожа, додека комбинацијата од кокосово и арганово масло ја штити кожата од сите видови иритации. Да не го заборавиме шеа путерот кој ја хидрира и длабински ја храни вашата кожа за време на ниските температури.
Овој путер е погоден за сите типови кожа и првите резултати се видливи по само седум дена.

Масло за лице Orange & Vanilla
Регенерирачко витаминско масло за подмладување на кожата.
Маслото за лице е повеќенаменска мешавина од 100% природни масла полни со витамини која е вистински спасител за уморна и безживотна кожа.
Ја подобрува отпорноста на кожата на урбаниот начин на живот, го враќа нејзиниот сјај и регенерација, ја одржува здрава и ја намалува појавата на брчки и акни на лицето, одржувајќи природен младешки изглед.
Благодарение на петте Омега киселини како што се Омега 3, 5, 6, 7 и 9 масните киселини во неговиот состав, како и витамините А, Ц и Е, маслото обезбедува хидратација во текот на денот и ја зајакнува бариерата на кожата. Витаминот Е го штити од надворешни стресови. Збогатено со подигнувачки мирисни ноти на цитрус и жолто овошје, лесното масло кое моментално се апсорбира ја ревитализира и омекнува кожата, оставајќи ја помазна и посветла.

За компанијата

KABOSHON е бренд кој е целосно насочен кон животот и животниот стил. За таа цел, на пазарот нудиме висококвалитетни и иновативни производи за секој дневна употреба. Но, нашата мисија е многу повеќе од само убавина и мода - ние ви нудиме можност да учествувате во успехот на нашата компанија! Ние им помагаме на луѓето да започнат нов живот со целосна слобода и благосостојба!

Зошто KABOSHON е толку посебен?

Во основа, нудиме производи за секојдневниот живот, за секого, со исклучителен квалитет.

Сигурно познавате голем број на луѓе во вашето опкружување кои се заинтересирани за убавина, велнес и животен стил.

Тогаш, зошто да не заработите нешто од тоа? Можете да им препорачувате одлични производи и за возврат да добивате искрена и лична благодарност, а истовремено и профитабилен финансиски бенефит.

Ова покажува: Дека ги комбинираме љубовта, здравјето и успехот - да, тоа е сосема возможно!

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.