Целосно разубавување! До 63% попуст на пакет третман избор: педикир + пилинг, антицелулитни масажи + боди врапинг, шишање + фенирање + ампула или релакс масажа на цело тело од Beauty Lux

Цена од

149 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

400 ден.

Попуст

63%

Заштеда

251 ден.

Купени: 20

 • Булевар Партизански Одреди 72а, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  070 220 872

Добивате

Опции на понудата:

Фенирање + ампула 400 ден. 149 ден.
Шишање + фенирање + ампула 650 ден. 350 ден.
Релакс масажа на цело тело (времетраење 50 мин.) 800 ден. 390 ден.
Педикир + пилинг (педикирот се прави на масажно столче) 600 ден. 350 ден.
Пакет од 10 антицелулитни масажи + 10 боди врапинг 3,000 ден. 1,390 ден.

Услови

 • Купонот може да се искористи од 06.03.2020 до 31.05.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација 
 • Третманите се наменети само за жени
 • Доколку не го испочитувате закажаниот термин, истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Разубавете се во новоотворениот салон во срцето на Карпош.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.