img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

16 ја следат оваа компанија


Beauty Of Joseon Bubble Toner : Green Plum + AHA

1120 ден.

Опис

Beauty Of Joseon Bubble Toner: Green Plum + AHA е хидрантен тонер со меурчиња, кој во составот содржи нежен раствор за ексфолијација од вода од свежо набрана зелена слива (25%) и гликолна киселина (AHA) 3%. Тоа е свеж тонер за пилинг збогатен со состојки за длабинска хидратација од Ханбанг (корејска традиционална хербална медицина) кои придонесуваат за посветла кожа.

 

Клучни состојки:

- Природно добиена AHA киселина: вода од зелена слива, екстракт од шеќерна трска

- Екстракт од Portulaca oleracea, екстракт од мед

- Вода од трици од ориз, екстракт од мед, екстракт од корен од женшен

 

Употреба: Притиснете со пумпата 1-2 пати на памучна подлога и нежно нанесете на целото лице. Тапкајте нежно за да ја помогнете апсорпцијата

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 900 денари.
 • За нарачки под 900 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава низ Скопје: 24 часа по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на info@olpeo.mk или 02 317 6743
 • Види ја продавницата на "Olpeo" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Olpeo
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Olpeo е прва специјализирана продавница за корејска козметика која го промовира растечкиот K-beauty тренд, чија популарност во светот сѐ повеќе се зголемува благодарение на квалитетот и иновацијата кои ги нудат корејските козметички производи. Olpeo става акцент на брендовите за природна и органска козметика, па така ексклузивно ви нуди широка палета на производи од брендовите Benton, Aromatica, Blossom Jeju, Langsre и др. Во Olpeo можете да ги најдете и природните рачно изработени сапуни на домашниот бренд Данини.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.