img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

16 ја следат оваа компанија


Beauty Of Joseon Centella Asiatica Calming Mask

150 ден.

Опис

За интензивна хидрантна нега на Вашата кожа, ја препорачуваме Centella Asiatica Calming Mask на познатиот корејски бренд Beauty of Joseon. Таа e смирувачка лист-маска со екстракт од Centella asiatica (15%), која е една од неверојатните состојки за смирување на кожата. Содржи 3 типа на хијалуронски киселини кои придонесуваат за навлажнување, лекување на иритираната и чувствителна кожа. Лесно се прилепува за лицето и е погодна е за сите типови на кожа.

Клучни состојки: Екстракт од Centella Asiatica (15%), натриум хијалуронат, хидролизирана хијалуронска киселина и хијалуронска киселина.

Употреба:

1. По чистењето, употребете тонер за измазнување на текстурата на кожата

2. Извадете ја маската од пакувањето и подеднакво прилепете ја на лицето

3. Отстранете ja по 10-20 минути и тапкајте нежно за да ја овозможите апсорпцијата на остатокот од есенцијата

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 900 денари.
 • За нарачки под 900 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава низ Скопје: 24 часа по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на info@olpeo.mk или 02 317 6743
 • Види ја продавницата на "Olpeo" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Olpeo
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Olpeo е прва специјализирана продавница за корејска козметика која го промовира растечкиот K-beauty тренд, чија популарност во светот сѐ повеќе се зголемува благодарение на квалитетот и иновацијата кои ги нудат корејските козметички производи. Olpeo става акцент на брендовите за природна и органска козметика, па така ексклузивно ви нуди широка палета на производи од брендовите Benton, Aromatica, Blossom Jeju, Langsre и др. Во Olpeo можете да ги најдете и природните рачно изработени сапуни на домашниот бренд Данини.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.