img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

16 ја следат оваа компанија


Beauty Of Joseon Glow Serum : Propolis+Niacinamide

990 ден.

Опис

Beauty of Joseon Glow Serum e серум налик на мед збогатен со Ханбанг (корејска традиционална хербална медицина) состојки за осветлување и подобрување на тенот, каде клучни состојки се прополисит и ниацинамидот.

Клучни состојки: екстракт од прополис 59,94%, ниацинамид 2%. Истакнати состојки: таману масло, бетаин салицилат (BHA), екстракт од чајно дрво, екстракт од семе од Lotus.

Употреба: Нанесете соодветна количина на лицето и тапкајте нежно за да ја помогнете апсорпцијата.

Состав: екстракт од прополис, дипропилен гликол, глицерин, бутилен гликол, вода, ниацинамид, 1,2-хександиол, екстракт од цвет од Melia azadirachta, екстракт од лист од Melia azadirachta, натриум хијалуронат, екстракт од корен од Curcuma aonga (куркума), екстракт од лист од Ocimum sanctum, екстракт од семе Theobroma cacao (какао), екстракт од Melaleuca alternifolia (чајно дрво), екстракт од Centella asiatica, екстракт од Corallina officinalis, екстракт од семе од Lotus corniculatus, масло од семе од Calophyllum inophyllum, бетаин салицилат, натриум полиакрилоилдиметил таурат, трометамин, полиглицерил-10 лаурат, каприлил гликол, етилхексилглицерин, декстрин, пентилен гликол, октандиол, токоферол, ксантан гума, карбомер.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 900 денари.
 • За нарачки под 900 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава низ Скопје: 24 часа по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на info@olpeo.mk или 02 317 6743
 • Види ја продавницата на "Olpeo" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Olpeo
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Olpeo е прва специјализирана продавница за корејска козметика која го промовира растечкиот K-beauty тренд, чија популарност во светот сѐ повеќе се зголемува благодарение на квалитетот и иновацијата кои ги нудат корејските козметички производи. Olpeo става акцент на брендовите за природна и органска козметика, па така ексклузивно ви нуди широка палета на производи од брендовите Benton, Aromatica, Blossom Jeju, Langsre и др. Во Olpeo можете да ги најдете и природните рачно изработени сапуни на домашниот бренд Данини.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.