img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

16 ја следат оваа компанија


Beauty Of Joseon Repair Serum : Ginseng+Snail Mucin

990 ден.

Опис

Beauty of Joseon Repair Serum e лесен но хранлив серум збогатен со Ханбанг (корејска традиционална хербална медицина) состојки за длабинска хидратација, каде клучни состојки се водата од женшен и слузта од полжав.

Клучни состојки: вода од корен од женшен 63,36%, филтрат од слуз од полжав 3,01%. Истакнати состојки: аденозин, екстракт од мацутаке, екстракт од корен од женшен, ниацинамид, екстракт од плод од Cornus officinalis, хијалуронска киселина, хидролизирана хијалуронска киселина, натриум хијалуронат.

Употреба: Нанесете соодветна количина на лицето и тапкајте нежно за да ја помогнете апсорпцијата.

Состав: вода од корен од Panax ginseng, бутилен гликол, 1,2-хександиол, филтрат од слуз од полжав, дипропилен гликол, вода, ниацинамид, глицерин, пропандиол, трехалоза, ксантан гума, глицерет-25 PCA изостеарат, глицерил акрилат/кополимер на акрилна киселина, етилхексилглицерин, карбомер, аденозин, екстракт од семе од Theobroma cacao (какао), екстракт од Tricholoma matsutake, трометамин, екстракт од лист од Rhododendron chrysanthum, динатриум EDTA, хидролизиран екстракт од леблебија, хијалуронска киселина, хидролизирана хијалуронаска киселина, декстрин, натриум хијалуронат, екстракт од Phellinus, екстракт од плод од Cornus officinalis, екстракт од корен од Glycyrrhiza glabra (сладок корен), екстракт од Akebiа, екстракт од корен од Panax ginseng.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 900 денари.
 • За нарачки под 900 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава низ Скопје: 24 часа по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на info@olpeo.mk или 02 317 6743
 • Види ја продавницата на "Olpeo" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Olpeo
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Olpeo е прва специјализирана продавница за корејска козметика која го промовира растечкиот K-beauty тренд, чија популарност во светот сѐ повеќе се зголемува благодарение на квалитетот и иновацијата кои ги нудат корејските козметички производи. Olpeo става акцент на брендовите за природна и органска козметика, па така ексклузивно ви нуди широка палета на производи од брендовите Benton, Aromatica, Blossom Jeju, Langsre и др. Во Olpeo можете да ги најдете и природните рачно изработени сапуни на домашниот бренд Данини.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.