45% попуст на јапонско исцртување на веѓи со трајна шминка во студио за убавина Beauty Port во вредност од 6000 ден. по цена од 3300 ден.

Вредност

6000 ден.

Попуст

45%

Заштеда

2700 ден.

 • БУЛЕВАР КУЗМАН ЈОСИФОВСКИ 24/ЛОК.11

  Одведи ме таму

  078 335 712

  kolindap@yahoo.com

 • БУЛЕВАР КУЗМАН ЈОСИФОВСКИ 24/ЛОК.11

  Одведи ме таму

  078 335 712

  kolindap@yahoo.com

Добивате

Jапонско исцртување на веѓи со трајна шминка

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.03.2019 до 15.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на телефон 078 335 712
Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Јапонската техника за исцртување на веѓи е најсовременото решение за сосема природен а траен изглед на вашите веѓи. Се исцртува влакно по влакно директно на кожата. Поради специфичниот начин на цртање, се добива ефект на целосно природен изглед. Со неправилното оформување на веѓите тие ќе го изгубат првичниот и автентичен изглед. Со оваа метода, во договор со клиентот, се исцртуваат веѓите во целосно посакуван изглед.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.