57% попуст на хијалуронски третман на лице во Beauty Studio Regina во вредност од 900 ден. по цена од 390 ден.

РАСПРОДАДЕНО

57% попуст на хијалуронски третман на лице во Beauty Studio Regina во вредност од 900 ден. по цена од 390 ден.

Цена

390 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

900 ден.

Попуст

57%

Заштеда

510 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

Купени : 1

 • Булевар Партизански Одреди, Т.Ц. Лептокарија

 • 077 867 244

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 11:00 - 18:00 Саб: 11:00 - 16:00

Добивате

Хијалуронски третман на лице

 • Чистење со млеко и тоник
 • Пилинг
 • Масажа на лице
 • Маска
 • Крем за лице

Услови

 • Купонот може да се искористи од 05.10.2017 до 18.11.2017
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација

Опис

Сеуште го барате идеалното козметичко студио за вас?
Beauty Studio Regina нуди пријатна и релаксирана атмосфера во која секоја дама може да се препушти во рацете на професионаци за својата убавина.
Лоцирани во Т.Ц Лептокарија, модерно опременото Beauty Studio Regina ги нуди сите неопходни козметички услуги:

 • Депилација
 • Третмани за лице и тело
 • Педикир и маникир
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ