53 ја следат оваа компанија


- 24%

BECKER Батериска грбна прскалка 16l + 1 година гаранција

3000 ден.

2290 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Капацитет на резервоар: 16 l
  • Тип на батерија: 12 V, 8 Ah
  • Време на работа со полна батерија: 4 часа
  • Време на полнење: 10-12 часа
  • 3 типа на дизни
  • Можност за механичка (рачна) работа
  • Комбинирана батериска прскалка за градинарство, со капацитет од 16 литра.

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.