12 ја следат оваа компанија


Bee Power (50 капсули)

641 ден.

Шифра:

FL0042

Опис

Матичен млеч Bee Power е производ кој содржи матичен млеч. Матичниот млеч го содржи целиот комплекс на Б витамините, заедно со минералите и елементите во траги (како сулфур, манган, никел и кобалт). Тој е природен извор на витамините А, Ц, Д, Е, ензими и 18 видови на аминокиселини. Дозирање: 1 капсула на ден или по препорака на лекар Дозирања во пакување: 50 СОСТАВ 50 мг Концентрат на матичен млеч ВНИМАНИЕ! Бидејки матичниот млеч содржи полен, мед и фарингеален секрет од пчелите, не се препорачува за лица алергични на полен и производи од пчели! Доколку се појават алергиски реакции, треба веднаш да се престане со неговата употреба! Да се чува на студено место, топлината може да ја намали ефективноста на млечот! Производител: Calivita International

Детали за испорака

Испорака

  • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 денари
  • За нарачки под 1000 денари се доплаќа 100 денари
  • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
  • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 072 225 505, 2 3111 404
  • Види ја продавницата на "Медика Про" овде
  • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.