- 41%

До 41% попуст на бела маица со принт по избор од Зарт Уметности и Дизајн

590 ден.

350 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Катeгории:

 • Ташко Караџа 12, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  078910944

  zipoart@yahoo.com

Опции на понудата:

Стандарден модел на бела маица (а3 големина на принт) 590 ден. 350 ден.
Струкиран модел на бела маица (а4 големина на принт) 590 ден. 350 ден.

Опис

Бела маица со принт по избор

* А4 големина на принт - струкиран модел на бела маица

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 26.08.2019 до 30.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација
 • Потребно време за изработка: 3 дена
 • Пред да го купите купонот задолжително контактирајте го уметникот за да нарачате соодветна големина, модел и боја.
 • На белите маици се добива Full HD дигитална штампа.
 • На црните маици и другите бои на маици се добива печат во една боја.
 • За користење на маици во боја, штампа во повеќе бои и техники се доплаќа од 60-180 денари во договор со уметникот зависно од типот при подигнувањето.
 • За двострано принтање (а4 формат full color) се доплаќа 90 денари при подигнувањето.

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 27.08.2019 до 30.09.2019
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.