8 ја следат оваа компанија


Бела навлака за перница со еднобоен принт

350 ден.

Опис

 • 100% памук
 • Димензии 40x40 или 70x50

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 2000 денари
 • За нарачки под 2000 денари се доплаќа 110 денари
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на тел: 070385489
 • Види ја продавницата на "Микрографикс" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Задолжително контактирајте ја компанијата по купување на производот за да се договорите за подигнувањето на истиот.
 • Производот може да го подигнете од локациите на "Микрографикс" или на договореното место.
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот.
 • Купениот производ можете да го подигнете  во рок од 1 месец од денот на купувањето.
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.
 • Види ги сите промоции и производи од "Микрографикс" овде

За компанијата

Микрографикс ДОО е претпријатие кое се занимава со графички дизајн, дигитална подготовка и печатење.

Основано е во 2004 год. од тим на луѓе со долгогодишно искуство во графичката дејност и има за цел постојано подобрување на квалитетот на своите производи и услуги.

Микрографикс во своето портфолио вклучува продавница за прием и комуникација со клиенти, каде што може да се видат сите производи кои ги нудиме и погон со современи
машини за печатење. Нудиме продажба и печатење на текстил, дигитално печатење (визит карти, флаери, брошури...) печатење на промотивен материјал и останати производи.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.