22% попуст на бела рамка за фотографија + бесплатна достава во вредност од 450 ден. по цена од 349 ден.

РАСПРОДАДЕНО

22% попуст на бела рамка за фотографија + бесплатна достава во вредност од 450 ден. по цена од 349 ден.

Цена

349 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

450 ден.

Попуст

22%

Заштеда

101 ден.

ЛИМИТИРАНА КОЛИЧИНА

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија 1000 Скопје, Македонија

 • 070 505 099

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 16:00

Добивате

Бела рамка за фотографија (10x15cm) + бесплатна достава


Услови

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со оваа зделка добивате бесплатна достава низ цела Македонија во рамките на кампањата “Бесплатна Достава”
 • Бесплатната доставата се врши во рок од 3 до 7 работни дена

Опис

Карактеристики на производот:

 • Боја: бела
 • Димензии: 10 x 15cm
 • Материјал: стакло, дрво и полиестер
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ