За блескава насмевка! 82% попуст на белеење + полирање на забите во Дентал Медика ГЈ во вредност од 6000 ден. по цена од 1100 ден.

Вредност

6000 ден.

Попуст

82%

Заштеда

4900 ден.

Купени: 7

 • Јане Сандански, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  075 599 505

Добивате

Белеење + полирање на заби

*Времетраење на третманот: 30 минути

Услови

 • Купонот може да се искористи од 19.03.2019 до 30.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација на термин на 075 599 505
 • Работно време: пон-пет (10:00 до 13:00 часот и од 17:00 до 20:00 часот)

Опис

Белеењето заби претставува дел од естетската стоматологија, со чија примена се добиваат бели, сјајни и убави заби и тоа сакаме да видиме кај себе и кај другите луѓе. Белеењето заби е широко прифатена метода и е апликативна кај луѓето што имаат темни или обоени заби кои најчесто се јавуваат поради консумирањето кафе, никотин, црвено вино, чаеви и сл. Оставете впечаток кај луѓето со убавината на Вашата насмевка. Насмевката освен што ве разубавува ви ја враќа и Вашата самодоверба. Белењето не треба да се сфати само како естетска процедура, туку тоа треба да биде составен дел на комплетната грижа за забите и да биде вклучено во редовното одржување на здрава и убава насмевка.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.