За блескаво бели и здрави заби! 75% попуст на белеење заби во ПЗУ Д-р Спасовски во вредност од 4000 ден. по цена од 1000 ден.

Вредност

4000 ден.

Попуст

75%

Заштеда

3000 ден.

Купени: 4

 • Христо Татарчев 91б, Skopje 1000, Macedonia

  Одведи ме таму

  078 582 373

  drspasovski17@gmail.com

Добивате

 • Стоматолошки преглед
 • Полирање на забите
 • Белеење на забите
 • Совети за понатамошен третман

Услови

 • Купонот може да се искористи од 17.01.2019 до 18.02.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Задолжителна е претходна резервација.

Опис

Пзу Д-р Спасовски ги нуди следните услуги :

 • Контролни стоматолошки прегледи кај возрасни и деца
 • Превенција на кариес кај деца
 • Микро и Нано – композитни пломби
 • Екстракција на трајни и млечни заби
 • Чистење на забен камен и полирање
 • Пескарење
 • Белеење на заби
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.