- 11%

Beninca KBILL30M – КИТ за крилни врати + 1 година гаранција

36000 ден.

31890 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Купи го овој производ со Mastercard и добиј 5% бонус во твојата торбичка!

Опис

Карактеристики на производот:

 • КИТ за крилни врати со должина на крило до 3 m
 • Автоматика за крилни врати е составена од пар мотори кои ја туркаат вратата (да се отвора и затвора), напојување, сигнална сијаличка и далеченски управувач
 • Исто така овој систем може да се контролира и преку мобилен телефон
 • Моторите се со врвен италијански дизајн и квалитет
 • Два мотори
 • Автоматика со вграден приемник за далечинско командување
 • Еден далечински управувач
 • Еден пар сигурносни келии
 • Лампа со трепкачко светло и интегрирана антена

Детали за испорака

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.