- 12%

Beninca KMS5.P - КИТ за лизгачка врата + 1 година гаранција

29500 ден.

26090 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • КИТ за лизгачка врата до 500 kg
 • Автоматика за лизгачки врати е едноставен и лесен систем за користење и истиот се состои од мотор кој ја турка вратата (отвора и затвора), напојување, шина, сигнална сијаличка и далеченски управувач
 • Исто така овој систем може да се контролира и преку мобилен телефон
 • Моторен погон KBULL со вградена автоматика и приемник за далечинско командување
 • Еден далечински управувач
 • Еден пар сигурносни келии
 • Лампа со трепкачко светло и антена
 • Електромеханички оператор за автоматско заклучување погоден за станбена употреба
 • Вертикални и хоризонтални фиксирачки прилагодливи позиции
 • Напојување: 230V (50-60Hz)
 • Моторно снабдување 230V
 • Максимална апсорбирана струја: 1,6 А
 • Максимален удар: 390 N
 • Брзина на отворање: 11м/мин.
 • Ниво на заштита: IP44
 • Работна температура: -20°C – +50°C

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.