- 14%

Beninca Krony SCORR - КИТ за лизгачка врата + 1 година гаранција

26900 ден.

23090 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • КИТ за лизгачка врата до 350 kg
 • Автоматика за лизгачки врати е едноставен и лесен систем за користење и истиот се состои од мотор кој ја турка вратата (отвора и затвора), напојување, шина, сигнална сијаличка и далеченски управувач
 • Исто така овој систем може да се контролира и преку мобилен телефон
 • Моторен погон PONY324 (24 VDC) со вградена автоматика и приемнкии приемник за далечинско управување и систем за штедење на енергија (ESA SYSTEM)
 • Еден далечински управувач
 • Пар сигурносни ќелии PUPILLA

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.