img
img
img
img
img
img
img

3 ја следат оваа компанија


Benton Aloe BHA Skin Toner Mini Deluxe

430 ден.

Шифра:

Тонери
 • Градски трговски центар, 1-ви кат, Кеј 13 Ноември, 1000 Скопје

  Одведи ме таму

  02 317 6743

  info@olpeo.mk

Опис

Benton Aloe BHA Skin Toner Mini Deluxe (50 мл.)

Aloe BHA Skin Toner е тонер наменет за секојдневна нега на сите типови на кожа, кој содржи екстракт од алое вера, салицилна киселина (BHA), слуз од полжав, хијалуронска киселина, бета-глукан и други делотворни состојки. Посебно е погоден за кожа на која ѝ е потребна блага ексфолијација, кожа склона на акни, дехидрирана, иритирана и чувствителна кожа.

Спакувано со состојки во корист на кожата, како што се алое и салицилната киселина, овој тонер ја хидрира и подготвува вашата кожа да помогне во апсорпцијата на производи за нега на кожата.

 • Алое: омекнува, навлажнува
 • Салицилна киселина: ексфолира, помага во намалување на себумот и содржи антиинфламаторни својства.
 • Полжав муцин: враќа влага на кожата.
 • За сите типови на кожа

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 900 денари.
 • Време потребно за достава низ Скопје: 24 часа по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на info@olpeo.mk или 02 317 6743
 • Види ја продавницата на "Olpeo" овде

За компанијата

Olpeo е прва специјализирана продавница за корејска козметика која го промовира растечкиот K-beauty тренд, чија популарност во светот сѐ повеќе се зголемува благодарение на квалитетот и иновацијата кои ги нудат корејските козметички производи. Olpeo става акцент на брендовите за природна и органска козметика, па така ексклузивно ви нуди широка палета на производи од брендовите Benton, Aromatica, Blossom Jeju, Langsre и др. Во Olpeo можете да ги најдете и природните рачно изработени сапуни на домашниот бренд Данини.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.