img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

16 ја следат оваа компанија


Benton Aloe BHA Skin Toner Mini Deluxe 30 ml

275 ден.

Опис

Benton Aloe BHA Skin Toner Mini Deluxe 30 ml: Анти-акни

Тонерот за кожа Алое БХА е за сите типови кожа, вклучувајќи чувствителна и проблематична кожа.
Наместо вода, Алое Барбадензис Лисна вода се користи за смирување на оштетената и нагласена кожа со хидрантно и ладење. Оваа природна козметика понатаму користи природни конзерванси и козметички состојки како што се BHA и филтер за лачење полжави. 0,5% BHA  формулата помага кожата да остане јасна кога се користи секојдневно.

Индикации и употреба: По миењето на лицето, пумпајте 1-2 пати и земете соодветна количина во дланката и рамномерно нанесете на целото лице. Ве молиме малку допрете за да ја зголемите апсорпцијата.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 900 денари.
 • За нарачки под 900 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава низ Скопје: 24 часа по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на info@olpeo.mk или 02 317 6743
 • Види ја продавницата на "Olpeo" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Olpeo
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Olpeo е прва специјализирана продавница за корејска козметика која го промовира растечкиот K-beauty тренд, чија популарност во светот сѐ повеќе се зголемува благодарение на квалитетот и иновацијата кои ги нудат корејските козметички производи. Olpeo става акцент на брендовите за природна и органска козметика, па така ексклузивно ви нуди широка палета на производи од брендовите Benton, Aromatica, Blossom Jeju, Langsre и др. Во Olpeo можете да ги најдете и природните рачно изработени сапуни на домашниот бренд Данини.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.