img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

16 ја следат оваа компанија


Benton Honest Cleansing Foam Mini Deluxe 30g

260 ден.

260 ден.

Шифра:

Чистење на лице

Опис

Benton Honest Cleansing Foam Mini Deluxe 30g

 • Benton Honest линијата содржи безбедни состојки за чиј врвен квалитет може да бидете сигурни. Формулирана со природни сурфактанти добиени од масло од палма, Benton Honest пената за чистење благо ја чисти изморената кожа.
 • Помага за ослободување од предизвикувачите на стрес и нечистотијата.
 • Оваа пена за чистење не само што ја чисти туку и ја хидрира кожата намалувајќи ја затегнатоста. Благ чистач за сите видови кожа произведен со природни супстанции. Може да се користи за кожа која се чувствува затегната по чистењето, кожа со дисбаланс на вода и масти, за дехидрирана и сува кожа, кожа која е чувствителна на штетни хемикалии.
 • Овој производ е наменет за сите типови кожа, а може да се користи и кај чувствителна кожа, сува, иритирана кожа.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 900 денари.
 • За нарачки под 900 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава низ Скопје: 24 часа по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на info@olpeo.mk или 02 317 6743
 • Види ја продавницата на "Olpeo" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Olpeo
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Olpeo е прва специјализирана продавница за корејска козметика која го промовира растечкиот K-beauty тренд, чија популарност во светот сѐ повеќе се зголемува благодарение на квалитетот и иновацијата кои ги нудат корејските козметички производи. Olpeo става акцент на брендовите за природна и органска козметика, па така ексклузивно ви нуди широка палета на производи од брендовите Benton, Aromatica, Blossom Jeju, Langsre и др. Во Olpeo можете да ги најдете и природните рачно изработени сапуни на домашниот бренд Данини.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.