img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

16 ја следат оваа компанија


Benton Tea Tree Mist

1385 ден.

1385 ден.

Шифра:

Тонери

Опис

Benton Tea Tree Mist

 • Benton спрејот од чајно дрво содржи вода од чајно дрво, хијалуронска киселина и различни растителни екстракти, кои на кожата и пружаат брза хидратација, правејќи ја свежа.
 • Дерматолошки тестирано
 • Состав: вода од лист од Melaleuca alternifolia (чајно дрво), вода, бутилен гликол, 1,2-хександиол, глицерин, пентилен гликол, натриум хијалуронат, екстракт од Melaleuca alternifolia (чајно дрво), сок од лист од Aloe barbadensis, екстракт од корен од Althaea rosea, екстракт од лист од Aloe barbadensis, бета-глукан, полиглутаминска киселина, екстракт од лист од Aspalathus linearis, ekstrakt Portulaca оleracea, екстракт од плод од Psidium guajava, екстракт од плод од Zanthoxylum piperitum, екстракт од Pulsatilla koreana, екстракт од Usnea barbata (лишај).

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 900 денари.
 • За нарачки под 900 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава низ Скопје: 24 часа по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на info@olpeo.mk или 02 317 6743
 • Види ја продавницата на "Olpeo" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Olpeo
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Olpeo е прва специјализирана продавница за корејска козметика која го промовира растечкиот K-beauty тренд, чија популарност во светот сѐ повеќе се зголемува благодарение на квалитетот и иновацијата кои ги нудат корејските козметички производи. Olpeo става акцент на брендовите за природна и органска козметика, па така ексклузивно ви нуди широка палета на производи од брендовите Benton, Aromatica, Blossom Jeju, Langsre и др. Во Olpeo можете да ги најдете и природните рачно изработени сапуни на домашниот бренд Данини.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.