img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

15 ја следат оваа компанија


- 10%

Benton Tea Tree Serum

1175 ден.

1057 ден.

Опис

Серумот од чајно дрво на Benton има здрава формула која и дава енергија на кожата благодарение на водата имаслото од лист на чајно дрво. Овој серум на кожата ѝ пружа освежување, виталност и одлично ја смијува.

Дерматолошки тестирано

Состав: вода од лист од Melaleuca alternifolia (чајно дрво), бутелен гликол, глицерин, вода, пропандиол, 1,2-хександиол, пентилен гликол, бетаин, полиглицерил-10 лаурат, екстракт од Melaleuca alternifolia (чајно дрво), дикалиум глициризат, пантенол, натриум хијалуронат, екстракт од гранче од Salix nigra (врба), екстракт од гранче од Salix alba (врба), масло од семе од Macadamia integrifolia, каприлил гликол, аргинин, ксантан гума, карбомер, масло од лист од Melaleuca alternifolia (чајно дрво).

Употреба: Нанесете соодветна количина од серумот на кожата. (За похигиенска употреба, може да се чува затворен со затворачот што го блокира протокот на пумпицата.)

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 900 денари.
 • За нарачки под 900 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава низ Скопје: 24 часа по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на info@olpeo.mk или 02 317 6743
 • Види ја продавницата на "Olpeo" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Olpeo
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Olpeo е прва специјализирана продавница за корејска козметика која го промовира растечкиот K-beauty тренд, чија популарност во светот сѐ повеќе се зголемува благодарение на квалитетот и иновацијата кои ги нудат корејските козметички производи. Olpeo става акцент на брендовите за природна и органска козметика, па така ексклузивно ви нуди широка палета на производи од брендовите Benton, Aromatica, Blossom Jeju, Langsre и др. Во Olpeo можете да ги најдете и природните рачно изработени сапуни на домашниот бренд Данини.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.