img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

16 ја следат оваа компанија


Benton тестер во мала ќесичка

20 ден.

0 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

Гелови за лице, Есенции, Креми за очи, Креми/Лосиони, Масла, Пилинзи, Серуми, Тонери, Чистење на лице
Катeгории:

Опис

Benton тестер во мала ќесичка

 • Тестерите ви овозможуваат да проверите дали сте преосетливи или имате алергија на некоја од состојките во производот пред да купите големо пакување. Мала количина од содржината се нанесува на внатрешен дел од раката.
 • Достапни се тестери во мали ќесички од целиот асортиман на Benton.

  Тестерите немаат за цел да го заменат производот и нивна единствена намена е проверување на компатибилноста на производот со Вашата кожа. Затоа е овозможена нарачка на максимум 3 тестери по корисник.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 900 денари.
 • За нарачки под 900 денари се доплаќа 130 денари
 • Време потребно за достава низ Скопје: 24 часа по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на info@olpeo.mk или 02 317 6743
 • Види ја продавницата на "Olpeo" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Olpeo
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Olpeo е прва специјализирана продавница за корејска козметика која го промовира растечкиот K-beauty тренд, чија популарност во светот сѐ повеќе се зголемува благодарение на квалитетот и иновацијата кои ги нудат корејските козметички производи. Olpeo става акцент на брендовите за природна и органска козметика, па така ексклузивно ви нуди широка палета на производи од брендовите Benton, Aromatica, Blossom Jeju, Langsre и др. Во Olpeo можете да ги најдете и природните рачно изработени сапуни на домашниот бренд Данини.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.