13 ја следат оваа компанија


- 14%

Бензиска моторна коса / тример за трева (Грбна) Iskra BG-TU520 + 2 години гаранција + бесплатна достава

10999 ден.

9499 ден.

Преостанато време

 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

  Одведи ме таму

  02 2520 999, 078 238 820

  info@krusel.mk

Опис

Iskra BG-TU520 Бензиска моторна коса / тример за трева (Грбна)

Грбен тример за трева, со удобни меки прерамки
Комбинација од два режими на работа, која ќе им овозможи ефикасно управување
1,4 kW двотактен мотор со зафатнина од 51,7 cm3
Се користи со зафат на двете раце, што ќе ви обезбеди удобна работа.
Се носи на грб, со систем на закопчување, и изолација против вибрации

За подолга и непрекината работа опремен е со резервоар од 1,2 литар гориво

Карактеристики на производот:

 • Волумен (Јачина на мотор): 51.7cm3
 • Јачина: 1,4 kW 
 • Број на вртежи на мотор: глава со конец: 6525min-1 ; глава со сечило: 6900min-1
 • Тип на моторот: двотактен
 • Капацитет на гориво: 1,2L
 • Должина за палица на косење: 1500 mm 
 • Тип на рачка: дворачна
 • Глава со конец: ø 430 mm 
 • Глава со сечило: ø 255 mm 

 

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел" 
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.