Недела на храна #СкопјеГурман! Вистинско освежување! 31% попуст на смути по избор: Strawberry lemonade smoothie, Coffee smoothie или Detox smoothie во Берлин Бар во вредност од 100 ден. по цена од 69 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Недела на храна #СкопјеГурман! Вистинско освежување! 31% попуст на смути по избор: Strawberry lemonade smoothie, Coffee smoothie или Detox smoothie во Берлин Бар во вредност од 100 ден. по цена од 69 ден.

Цена

69 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

100 ден.

Попуст

31%

Заштеда

31 ден.

Купени : 22

 • Berlin Bar & Kaffee

 • 070 858 089

 • Работно Време:

  Пон-Пет: 08:00 - 00:00 Саб-Нед: 08:00 - 01:00

Добивате

Смути по избор:

 • Strawberry lemonade smoothie (лимон, јагоди, млеко, микс од семки) 
 • Coffee smoothie (кафе, цимет, банана)
 • Detox smoothie (јаболко, лимон, цимет, ленено семе)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 04.06.2018 до 15.07.2018
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Купонот важи и "за носење"

Опис

Уживајте во урбаниот амбиент на Berlin bar und kaffe со освежително смути со неодоливи овошни вкусови.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.