Комбинација на вашиот омилен вкус! 41% попуст на кафе (еспресо, макијато или капучино) + Monin лимонада по избор (passion fruit, малина, зелено јаболко, киви, манго, јагода) во Берлин Бар во вредност од 150 ден. по цена од 89 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Комбинација на вашиот омилен вкус! 41% попуст на кафе (еспресо, макијато или капучино) + Monin лимонада по избор (passion fruit, малина, зелено јаболко, киви, манго, јагода) во Берлин Бар во вредност од 150 ден. по цена од 89 ден.

Цена

89 ден.

РАСПРОДАДЕНО

Вредност

150 ден.

Попуст

41%

Заштеда

61 ден.

Купени : 59

  • Berlin Bar & Kaffee

  • 070 858 089

  • Работно Време:

    Пон-Пет: 08:00 - 00:00 Саб-Нед: 08:00 - 01:00

Добивате

Кафе по избор (еспресо, макијато, капучино) + Monin лимонада

*Достапни лимонади: passion fruit, малина, зелено јаболко, киви, манго, јагода


Услови

  • Купонот може да се искористи од 21.02.2018 до 08.04.2018
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Уживајте во урбаниот амбиент на Berlin bar und kaffe со кафе и освежителна Monin лимонада со неодоливи овошни вкусови.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се тука.

ДРУГИ ЗДЕЛКИ