• ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Добивате

BESTWAY Душек на надувување (67000)

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии: 185 x 76 x  22 см
 • Kaпацитет: 227 kg
 • Тежина на пакувањето: 12.17 kg
 • Бојa: достапна во зависност од количините

BESTWAY душекот на надувување е идеален за вашиот дом,кампување,излет,одмор,двор.Наменет е за внатрешна и надворешна употреба.Долниот дел од душекот е составен од PVC материјал,а горниот дел е мазен плишан материјал погоден за релаксација каде и да сте

Практичен и комфорен,лесно пренослив,водоотпорен кој лесно се мие и чисти.

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.