BESTWAY Душек на надувување (67002)

1390 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Добивате

BESTWAY Душек на надувување (67002)

Купи го овој производ со Mastercard и добиј 5% бонус во твојата торбичка!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии: 191 x 137 x  22 см
 • Тежина на пакувањето: 3.3 кг
 • Бојa: достапна во зависност од количините

BESTWAY душекот на надувување е идеален за вашиот дом,кампување,излет,одмор,двор.Наменет е за внатрешна и надворешна употреба.Долниот дел од душекот е составен од PVC материјал,а горниот дел е мазен плишан материјал погоден за релаксација каде и да сте

Практичен и комфорен,лесно пренослив,водоотпорен кој лесно се мие и чисти.

Детали за испорака

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.