- 12%

12% попуст на безжичен ласер презентер SBox WP-011 од Рувекс

930 ден.

818 ден.

Преостанато време

 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

  Одведи ме таму

  02 3290 585; 078 416 286

  ruvex@hotmail.com

Добивате

Безжичен ласер презентер SBox WP-011

Опис

Карактеристики на производот:

 • Број на копчиња : 5
 • Оперативна фрекфенција: 2.400 GHz - 2.483 GHz
 • Оперативно растојание: 10m
 • Laser Pointer: Red beam
 • Поврзување со : USB 2.0
 • Боја: Црна
 • Гумена површина за подобра манипулација
 • Напојување: 1x AAA battery ( included in package )
 • Компатибилност : Windows 98 / 2000 / ME / XP/ Vista / 7 / 8 / 10, Linux and Mac OS
 • Поддршка за : Power Point, Word, Excel, ACDSee, IE, Acrobat Reader

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 29.01.2020 до 28.03.2020

Детали за испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Рувекс". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот.
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Види ги сите промоции и производи од "Рувекс" овде

Испорака

 • Оваа компанија нуди достава со доплата за сите нивни производи
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.