46 ја следат оваа компанија


Безжично ѕвонче за влезна врата со 32 мелодии

500 ден.

329 ден.

Шифра:

300000000043
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Елегантен и софистициран дизајн се карактеристики кои го обележуваат ова ѕвонче за влезна врата. 
Со 32 мелодии, и вградени двојни звучници, овозможуваат звукот да биде чист. Звукот продира и до 100 метри на отворен простор, што го прави соодветно за високи куќи.
Инсталацијата на ѕвончето е лесна и едноставна без кабли. 

 • Вклучена една батерија со долготрајна издржливост
 • Тип на батерија за прекинувач: A23 12V
 • Ѕвончето работи на 220V

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.