• ул. Даме Груев бр. 7

  Одведи ме таму

  02 3232 515

  Info@kares.mk

Опис

Благодарение на овој ултра модерен полнач, можете безбедно да возите додека вашиот мобилен уред безжично се полни. Полначот доаѓа со можност за монтирање на делот за вентилација или пак со табла на која може да се постави по желба. Телефонот (до 6 инчи) се одржува исклучително стабилно благодарение на двата држачи. Содржи и вграден LED индикатор кој ќе ве информира кога ќе треба да се наполни самиот полнач. За да го употребите полначот за во автомобил, едноставно конектирајте го микро USB кабелот кој го добивате со производот во USB излезот од вашиот автомобил или во вашиот друг полнач за во автомобил. Безжичното полнење е компатибилно со последните генерации на Android, iPhone 8 и нагоре.

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 27.02.2019 до 27.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да се подигне во продажното место на Карес во Центар

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "KARES". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "KARES" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.