• ул. Даме Груев бр. 7

  Одведи ме таму

  02 3232 515

  Info@kares.mk

Опис

Безжичен полнач кој ги полни сите безжични уреди, кои се направени за тоа. Има силиконски прстен кој го спречува истиот од лизгање. LED индикаторот ќе светне во моментите кога уредот се полни. Компатибилен е со сите нови генерации на Android, како и iPhone 8 и нагоре.

Влез: 5V/1,5A
Безжичен излез: 5V/1A, 5W

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 27.02.2019 до 27.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот може да се подигне во продажното место на Карес во Центар

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "KARES". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "KARES" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.